Soccer Stars Oyunu Tanıtımı

Soccer Stars Oyunu Tanıtımı

İnceleme/Özel İnceleme Eki 03, 2022 Yorum Yok

Soccer Stars ücretsiz olarak oynanabilir online bir futbol oyunudur. eA sport tarafından geliştirilmiş olan Soccer Stars oyunu , futbol sahasının kuş bakışı kamera açısından kullanıcı ekranına yansıtarak, eski futbol oyunlarını anımsatarak kullanıcılarına bu oynanışı sunmaktadır. Gerçek futbolcu karakterleri yerine onları temsilen daire şeklindeki objelerin, sahada dolaştığı ve pas yaptığı bu futbol oyunu, hem online (internetli) olarak hem de internet kullanımına gereksiz oynanabiliyor. Soccer Stars mobil indirmeler seçeneğiyle futbol sever kullanıcılar ile buluşuyor.

Soccer Stars oyununda siz değerli kullanıcıları hızlı ve tempolu maçlar beklemektedirler. Arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz ve bağımlılık yaratan oyun seçenekleri ile online modu dayesinde ise daha dolu ve çok oyunculu (multiplayer) futbol oyunu olarak da karşımıza çıkmaktadır. Online ve internetsiz futbol oyununda sahaya çıkarak, arkadaşlarınıza sert meydan okurken dünya üzerinde bulunan en iyi futbol kulüplerine karşı da oynayın ve futbol dünya kupasını ödülünü kazanma şansı yakalatın.

Soccer Stars’a Genel Bakış

Çok oyunculu Mod (multiplayer) futbol oyunu bu alandaki maçlara girerek arkadaşlarınıza meydan okuyarak, en iyisini siz olduğunuzu ona gösterebilirsiniz. Kazanacağınız penaltı vurularını doğru ve sert kullanmayı unutmayın. O mükemmel vuruşunu doğru yaparak en büyüğü siz olun.

Geliştirilmiş oynanış, Her yeni gelen güncelleme ile birlikte en iyi Soccer Stars deneyimini kazanmış olacaksınız. Futbol ve çok oyunculu Modlar da en iyi deneyime sizler ulaşın.

Vuruş futbolu, Futbol sahasına çıkarak o oyunda en üst zirvenin size ait olduğunu göstermek için sıkı şekilde çalışın. Bu mükemmel vuruşu elde etmek için gerekli olan sağ ve sol tuşu kullanarak hafifçe topa vurun

Dünya Kupasını kazanın, son olarak yapacağınız son ve üst maçlar sayesinde, dünya kupanızı müzenize götürerek en iyisi olun. Şimdiden iyi eğlenceler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir