Forza Horizon 4 Oyun Detayları Nelerdir?

İnceleme/Özel İnceleme Eki 03, 2022 Yorum Yok

Forza Horizon 4, oyunu daha önce piyasaya sürülen serine kıyasla bu oyunumuz daha saf ve çözünürlüklü bir görselliğe sahiptir. Hem bilgisayarlar da hem de Xbox One ’da kayıtlı oldukları abonelerine ücretsiz bir şekilde sunulan Forza Horizon 4, diğer yarış oyunlarında görülen, alışılmış olarak açık dünya yapısına sahip olduğu için, gerçekten harika bir bakış ve oyun performansı sunuyor. Bakıldığı zaman aşırı derecede garaj kapasitesi olarak 420’ye yakın araç sayısını içerisinde barındırmaktadır ve oyun kurucuları bu kademeyi birkaç bölüme ayırarak kademeli şekilde ilerleyerek daha üstün araçlara sahip olamaya hedef göstermektedir. Oyunumuzda birkaç kademe de bulunuyor. Rally modu, yarış modu, serbest dolanma modları da oyun içerisinde yer almaktadır. Kullanıcıların her kesimine bu şekilde hitap etmektedir.

Forza Horizon Başlangıç Ekranı Nasıldır?

Kullanıcıların da bildiği üzere oyuna giriş ekranı, Forza 4 dünyası hakkında bilgiler veren sesli bir anlatım kullanılarak oyuna giriş yapılıyor. Anlatıcının girişte de dediği gibi, bu oyunumuz yalnızca alışılmadık bir yarışma turnuvasına katılma şansınızı denemek değil, gerçek bir yarış ve yaşam biçimi olarak bizlere yansıtılıyor. Forza Horizon 4’te bulunan mevsimler tamamen gerçekçi şekilde grafikler kullanılarak tasarlanmıştır. Oyunda yeterli miktarda para biriktirerek de alınabileceğimiz ev, mekan ve dükkanlar da bulunuyor.

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 4 oyununu oynamak için, sistem gerekliklerini yerine getirmemiz gereklidir. Aksi taktirde oynayacağımız oyundan tam anlamıyla verim alamayız ve oyun bizlere keyifsiz gelir. Bu gereksinimler; işlemci sisteminin Windows 10 sürüm ve üzeri olması, mimari olarak x64 ve üzeri olması, ram belleğinin 4 ve üzeri olması, ekran kartı özelliğinin 2gb ve üzeri olması oyunumuzun oynanmasında gerekli olacaktır. Yararlı olması dileğiyle, iyi oyunlar dileriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir