The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom için birinci şahıs modu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 22, 2023 Yorum Yok

 
Mod geliştiricisi ‘trevix’, yakın vakitte çıkış yapan ve satış konusunda patlama yaşayan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom için birinci Şahıs modu yayınladı. Bu mod, Hyrule dünyasını birinci Şahıs nazar açısıyla keşfetmemizi sağlıyor.
 
Birinci Şahıs modu ile etrafa daha yakından bakabiliyoruz
 
 
 
Yayınlanan yeni mod ile birlikte her şeyi karakterin gözünden görebiliyor ve birçok şeye yakından bakabiliyoruz. Lakin birinci Şahıs modu yalnızca yürürken devrede kalıyor ve aksiyon anlarında kamera üçüncü Şahıs kamera nazar açısına geçiş yapıyor. Münasebetiyle oyunda yer Meydan aksiyon, zıplama ve öbür anlarda kamera üçüncü şahısta oluyor.
 
Elbette bu modu kurmanız için PC üzerinde bir emülatörle oyuna erişmeniz gerekiyor. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyununu şu anda PC’de Switch emülatörü aracılığıyla deneyimleyebiliyor ve bu kapsamda oyuna bu modu iç edebiliyorsunuz. Oyunu emülatör aracılığıyla 4K 60 FPS olarak deneyimleyebiliyorsunuz.
 
Birinci Şahıs moduna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
 
– Immersive Camera – First Person Exploration
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir