Pou (Yakın Arkadaşım)

Pou (Yakın Arkadaşım)

Genel Eki 03, 2022 Yorum Yok

Pou’da yapılacak yepyeni eğlenceli bir sürü şey bulunuyor. Bu inanılmaz derecede sevecen ve sevimli çevrimiçi oyun arkadaşınız bu çevrimiçi oyunda yani yeni bir gezegende ona yaşamaya alışmasında yardımcı olmaya hazır mısın?

Pou arkadaşımız dünyadan uzak bir galaksiden gelmektedir ve Dünya’da biraz zaman geçirecektir. Son derece sevimli olan yakın arkadaşın pou bu zaman diliminde kesinlikle senin yardımına ihtiyacı olacak. Pou’ya banyo yaptıracak, dişlerini fırçalamakla ve yemek yedirerek işe başlayabilirsin mesela. Bu işler bittikten sonra ise ona oyunlar oynatacak, onun için yepyeni bir kıyafet seçecek ve oldukça harika çevrimiçi mini oyunlar oynatacaksın. Pou’ araba kullandığını, yeni bir bahçe hobisi kurduğunu ve şarkı söylediğinin farkına göz atmaya ne dersin?

Pou nasıl oynanır?

Pou arkadaşımız sevimi ve sıcak kanlı bir uzaylıdır. Her yaştan oyuncuları bulunan ve sürekli merak biriktiren, harika bir çevrimiçi evcil hayvan oyunudur. Dünya’ya yaptığı yolculuk sırasında arkadaşımız Pou’ya yani bir uzaylı arkadaşının bakımını üstlenmenin tam zamanı. O çok meraklıdır ve yepyeni bir sürü eğlenceli oyuna ve etkinliğe katılmayı çok ama çok istiyor. Ayrıca pou arkadaşımıza yenilenmiş olan bir sürü yeni kıyafet ve nesnelerin kilidini açmakta sana kalacaktır. Bilgisayar veya da mobil cihazımızdan indireceğimiz ve severek zaman geçireceğiniz bu oyunda sizin en yakın arkadaşınız pou, sizin ile birlikte şarkı söyleyip, pou’nun da içerisinde bulunduğu birçok mini oyuna ev sahipliği yaparak iki arkadaş sıcak ve zevkli dakikalar geçireceksiniz. Bu oyunlar içerisinde mini altınlar da bulundurmaktadırlar. Bu altınları da para kasanızda biriktirerek, yakın arkadaşınıza yepyeni kıyafetler alabilir, ona küçük sürpriz oyuncakların da kilitlerini açmada kullana bileceksiniz. Siz kullanıcılarımıza pou ile eğlenceli zaman geçirmeniz için baş başa bırakıyoruz, iyi ve eğlenceli oyunlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir