Yu-Gi-Oh koleksiyon kart oyununun yeni yapı destesi: Beware of Traptrix çıktı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 27, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı bir açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için Structure Deck: Beware of Traptrix’in  satışa çıktığını duyurdu.
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’in tanınan “Traptrix” stratejisi artık kendi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KARTI OYUNU Bina Destesine sahip. “Traptrix” teması, birinci bakışta şirin görünen TOPRAK bitki ve Böcek-Tipi canavarlardan oluşuyor fakat kısa müddette onların gerçek yüzlerini görüyorsunuz. Bu strateji, rakibinizin canavarlarını Çabucak periyot dışı bırakacak kuvvetli “Tuzak Deliği” Tuzak Kartları kurmanıza Yardımcı olan “Traptrix” canavarlarının üzerine şurası. Bu Bina Destesinde, kuvvetli ve orijinal kartların yanı Dizi aşina olduğunuz “Traptrix” ve “Trap Hole” kartlarını da bulabilirsiniz.
 
 
 
Yeni Structure Deck:Beware of Traptrix ayrıyeten ikonik Tuzak Kartlarını ve birçok “Tuzak Deliği” kartını almanız için size bir Talih daha sunuyor. Rakiplerinizi Geri dönmenin bir seçenek olmadığı hoş bir ziyafete çekmeye Amade olun.
 
Yeni Structure Deck:Beware of Traptrix’i bir sonraki düzeye taşıyabilecek daha Çok yeni kart için yakın vakitte piyasaya sürülen Photon Hypernova güçlendirici setine de göz atmayı unutmayın.
 
Daha Çok bilgi için adres: https://www.yugioh-card.com/eu/product/structure-deck-beware-of-traptrix/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir