Doomsday: Last Survivors, oyuncuları yepyeni bir hayatta kalma deneyimine davet ediyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 28, 2023 Yorum Yok

 
IGG’nin yeni oyunu Doomsday: Last Survivors, oyuncuları, zombilerin karar sürdüğü enfekte bir dünyada hayatta kalma savaşına çağırıyor. Bu yeni hayatta kalma strateji oyununda oyuncular sığınaklar inşa ederek, haritayı genişleterek ve materyaller toplayarak, rakiplerine ve zombilere karşı amansız bir savaşı yönetiyor. Türkçe lisan dayanağı sayesinde büsbütün Türkçe olarak oynanabilen Doomsday: Last Survivors, hayatta kalma oyunu sevenlere eşsiz bir heyecan sunuyor.
 
 
 
Gerçekçi ve İlgi alımlı Kahramanlar
Yeni bir kule savunması oynanışı sunan Doomsday: Last Survivors, alışıldık hayatta kalma oyunlarından farklı bir tecrübe sunuyor. Gerçek hayattaki üzere hayatın farklı sınıflarından Türlü yeteneklere ve özelliklere sahip karakterler gerçekçilikleri ile alışıldık oyunlardan sıyrılıyor. Doomsday: Last Survivors’taki bu Kahramanlar, yeteneklerine Müsait stratejiler ile hayatta kalma savaşında farklı özelliklere sahip birliklere liderlik ediyor. Oyunda bulunan farklı birlik tipleri eğitilerek ve Kahraman hünerleri sayesinde Çeşitli Cenk stratejileri yaratılarak rakipler ve zombi sürülerine karşı stratejik savaşlar gerçekleştiriliyor.
 
 
 
Baskınlar sığınağı hayatta tutmak için yeni bir yol sunuyor
Doomsday: Last Survivors’ta hayatta kalmanın altın kurallarından biri gereçleri ve materyalleri toplamak olsa da bunu yapmanın Biricik bir yolu yok! Oyuncular kendi sığınaklarına kaynak sağlamak için eğitimli birliklerini kullanarak Öbür sığınaklara baskınlar yaparak saldırabiliyor. Ayrıyeten stratejinin bir kesimi olarak Çeşitli ittifaklar kurularak müttefiklerle Bir arada de ortak rakiplere karşı savaşlar verilebiliyor. Bu istikametiyle de Doomsday: Last Survivors hayatta kalma savaşı tecrübesinin gerçekçilik çıtasını üste taşıyor.
 
 
 
Tamamen Türkçe bir hayatta kalma deneyimi
Tüm bunlara ek olarak oyunda kullanıcıya sığınakları yakından görme yahut uydu imajı ortasından geçiş yapabilmek için Müsait zoom denetimleri sunan bir global arazi sistemi bulunuyor. Böylece enfektelere karşı bu savaşta oyuncuların gözünden hiçbir detayın kaçmamasını sağlıyor. Ayrıyeten Türkçe lisan dayanağı ile Türk oyuncularına direkt hitap eden oyun, lisan pürüzüne takılmadan ilerleme ve savaşma fırsatı da sunuyor.
 
 
 
Oyunla ilgili bütün ayrıntılar ve sürpriz içerikler Discord’da
Oyuncular, Doomsday: Last Survivors ile ilgili daha Çok ayrıntıya erişmek için oyunun küresel Discord sunucusuna katılabiliyorlar. Sunucuda “Türkçe dil” rolünü seçerek Türkçe kanallara erişilebiliyor ve bu kanallarda öbür oyuncularla sohbet edilebiliyor. Ayrıyeten oyuncular, merak ettikleri soruları sormak için yetkililere Discord kanalında ulaşabiliyor. bütün bunlara ek olarak Doomsday: Last Survivors için Özel kod paylaşımları, sürpriz ödüllü küçük etkinlikler ve oyuna dair nihayet güncellemeler de Discord sunucusundan takip edilebiliyor. Doomsday: Last Survivors Discord sunucusuna buradan ulaşılabilir.
 
 
 
Doomsday: Last Survivors’ı indirmek ve bu eşsiz hayatta kalma savaşına Çabucak katılmak için oyunun Google Play Store ve App Store sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir