Dead Space 2 ve 3’ün remake sürümleri gelebilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 27, 2023 Yorum Yok

 
Electronic Arts tarafından yayınlanan kaygı temalı hayatta kalma nişancı oyunu Dead Space’in remake sürümü sonrasında oyuncuların nabzı yoklandı. Oyun geliştiricisi Dillon Rogers tarafından bildirilene nazaran EA, oyunculara Dead Space 2’nin ve 3’ün tekrar üretimlerini görmek isteyip istemediklerini bir anket aracılığıyla sordu.
 
Dead Space remake oyuncular tarafından beğenildi
 
 
 
EA tarafından yayınlanan Dead Space’in yine üretim sürümü, PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yaptı. Remake sürüm çıktığı devirde ABD’de aylık en Fazla kazananlar listesinde 2. sırada yer aldı. Rogers tarafından bildirilen anket sonrasında EA şimdi rastgele bir yorum yapmadı.
 
Dead Space remake geliştiricisi Motive takımı geçtiğimiz Yıl Marvel Iron Man oyunu üzerinde çalışacağını duyurmuştu. Star Wars: Squadrons, Dead Space serisi ve daha ziyadesiyle bilinen Motive ekibinden Roman Campos-Oriola remake hakkında Türlü açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:
 
“Bir geliştirici olarak Dead Space markasının hayli Çok hayran kitlesi olduğunu söyleyebilirim. Şahsen ben de Dead Space’in Aka bir hayranıyım ancak gelecekteki yeni sürümler – projeler hakkında konuşamam. Öte yandan EA üzere Aka oyun firmaları birden Çok proje üzerinde çalışabilir, bu Fazla olağan bir durum. ” 
 
Şu anda yeni remake’ler için rastgele resmi bir İlan yok lakin Dead Space remake’in muvaffakiyetini göz önünde bulundurursak ilerleyen süreçte bizlere sunulması mümkün bir durum.
 
Yapıldığı belirtilen Dead Space 2 ve 3 anketi
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir