Yu-Gi-Oh Koleksiyon Kart Oyunu’nun Yeni Booster Seti Amazing Defenders, Üç Yeni Temayla Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 19, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı açıklamayla, 2023’ün birinci Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) güçlendirici seti olan Amazing Defenders’ın Avrupa ve Okyanusya’da satışa çıktığını duyurdu.
 
Üç eşsiz yeni tema içeren 60 kartlık bu set, size Düellolara hükmedebilecek kudretli canavarlar oluşturmanın yeni yollarını sunuyor. Her temanın keyfini çıkarabileceğiniz eşsiz bir oyun stili kesinlikle var; bu yüzden üçünü de deneyin ve favori temanızı keşfedin! Amazing Defenders’da sizi bekleyen sürprizlerden kimileri şöyle:
 
– Birinci Kez göreceğiniz tam donanımlı bir kurtarma aracı. Hayatta kalmak ve rastgele bir tehdidin üstesinden gelmek için gereksiniminiz olan her şeye sahip.
– Tam potansiyeline ulaşmak için biraz ilgiye gereksinimi olan bir Xyz Canavarı. Ona uygun baktığınız sürece Bir arada başaramayacağınız hiçbir şey yok.
– Sırf mistik dansta ustalık düzeyine gelindiğinde ortaya çıkan bir Ayin Canavarı. Sanki nasıl güçlere sahip?  
 
Amazing Defenders, bu üç stratejiyi oluşturan kartlara ek olarak, Destelerinizi oluşturmanıza Yardımcı olacak kimi eski kartları içeriyor. Üstelik setteki 15 kart, Collector’s Rare olarak da satışa sunulacak.  
 
 
 
Amazing Defenders booster seti 10 Ultra Rare Kart, 15 Üstün Rare Kart ve 35 Rare Kart olmak üzere Yekün 60 kart içeriyor. Her booster paketi 1 Folyo kartı ve 6 Rare Kart olmak üzere 7 karttan oluşuyor. 
 
Daha Çok bilgi için adres: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=sr13
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir