Epic Games Bu Hafta Bir Oyunu Ücretsiz Veriyor: Epistory – Typing Chronicles

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 19, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunu erişime açıldı. Bu hafta oyuncular hikaye odaklı macera keşif oyunu Epistory – Typing Chronicles’ı kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunu 26 Ocak Perşembe TSİ 19:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Epistory – Typing Chronicles
 
 
 
Epistory oyunu bizlere origami usulü renkli bir dünyayı sunuyor. Böceklerle etkileşime girebilen, onlarla savaşan hatta dev bir tilkiye binen bir kızı Denetim ettiğimiz bu üretimde atmosferik bir hikaye macera oyunu tecrübesi bizleri bekliyor. Keşif ögelerinin da yer aldığı bu oyunda dikkat cazibeli görüntüler, ormanlar, bölgeler ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
Biz oyuncular olarak oyunda ilerledikçe ve bu bizlere sunulan bu dünyayı keşfettikçe, hikaye ögeleri da yavaştan kendini gösteriyor ve açılmaya başlıyor. Oyunda keşfedeceğimiz ve sırlarını açığa çıkaracağımız bir Bina yer alıyor.
 
– Epic Games sayfası
 
Sistem gereksinimleri
 
– İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1
– İşlemci: Intel Core i5 2400 veya  AMD Phenom II X6 1100T
– Bellek: 4 GB RAM
– Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4850 yahut GeForce GTX 295 (Intel Entegre Ekran Kartlarını desteklemez)
– Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir