GTA: The Trilogy – The Definitive Edition Steam’e Geldi: Yüzde 50 indirim Fırsatı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 19, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı ve geliştirici Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın daha Evvel sırf Rockstar Games Launcher aracılığıyla sunulan PC sürümünün artık Steam üzerinden yayınlandığını duyurdu. Üç oyunun Steam sürümü şu anda yüzde 50’lik bir indirimle 1.150,00 TL yerine 575,00 TL’den satılıyor. İndirim 2 Şubat tarihinde sona erecek.
 
Daha Evvel yalnızca Rockstar mağazasında yer Meydan Definitive Edition artık Steam’de 
 
 
 
Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın Steam sayfalarını açtı. Definitive Edition içerisinde ‘Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın yenilenmiş sürümleri içeriyor. Üçleme, grafiksel iyileştirmeler ve Çağdaş oyun geliştirmeleri de iç olmak üzere Türlü remastered yükseltmelerini barındırıyor. bütün bu yükseltmelerin yanı Dizi Özgün oyun yapısı muhafazaya çalışıyor.
 
Tartışmalı üçlemenin remastered sürümleri bu sürece kadar Türlü güncellemeler aldı. Bu güncellemeler ile oyunda ince ayarlar yapıldı. Bunun yanı Dizi performans, kararlılık kısımlarında ve grafik modlarında uygunlaştırılmış oyun performansı için Türlü çalışmalar yapıldı.
 
Orijinal üçleme Rockstar Games tarafından geliştirildi. Remastered sürümler ise Grove Street Games tarafından uyarlandı. Siz oyunun fiyatı ve remastered sürüm ile gelen değişiklikleri nasıl buluyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. 
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir