Atomic Heart’tan Büyük Hamle: Konsollarda 4K 60FPS Çalışacak!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 20, 2023 Yorum Yok

 
Mundfish tarafından oyun severlere sunulacak olan birinci Şahıs aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Çıkan ayrıntılar ortasında oyunun yeni nesil sürümleri yer alıyor. Geliştirici grup oyunun oyunun Playstation 5 ve Xbox Series X konsollarında 4K/ 60 FPS oynanacağını belirtiyor.
 
Ekip, önceliği yeni jenerasyon konsollarda 4K 60 FPS oyun performansına vermiş durumda 
 
 
 
Geliştirici grup oyunun PS5 ve Xbox Series X konsollarında kapalı alanlarda – zindanlarda 4K 60 FPS oynanacağını bunun yanı Dizi Aleni dünyaya geçiş yapıldığı taktirde dinamik 4K 60 FPS’lik bir tecrübe sunacağını belirtiyor. Şu anne kadar Atomic Heart’tan rastgele bir konsol oynanış manzarası görmesek de grup bu performansa odaklanmış durumda. Öte yandan oyunun Xbox Series S ve öbür konsol oyun performansı ayrıntıları şimdi belirli değil.
 
Birçok Kez ertelemeye maruz kalan üretim grafikleriyle ve yabanî aksiyon sistemiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Atomic Heart, 21 Şubat 2023 tarihinde geliyor. Atomic Heart, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetine de iç edecek. Böylelikle Xbox Game Pass aboneleri de oyunu deneyimleyebilecek. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir