Bandai Namco, Simülasyon Oyunu Park Beyond için Yeni Fragman Yayınladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 20, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Limbic Entertainment, cümbüş temalı park Yönetim oyunu Park Beyond için yeni fragman yayınlandı. Fragmanda, işinizi ve sisteminizi alt etmeye çalışan karakterlerin yaptıkları ve bunlara oyuncuların nasıl dikkat etmesi gerektiğini gösteren sekanslar yer alıyor.
 
Eğlence temalı simülasyon Yönetim oyunu bu Yıl geliyor
 
 
 
Park Beyond, kolay ve anlaşılır denetimler ile kıssa modunu biz oyun severlere sunmaya hazırlanıyor. Bu oyunda Aka bir bölge kuracak, yöneticiliğin asıllarını öğrenecek ve yeni araçların – yapıların kilidini açabileceğiz. Oyun içerisinde daha Evvel Şahit olmadığımız makineler bulunacak. Bunun yanı Dizi Hız trenleri de yer alacak.
 
Oyunda Temel gayemiz bir lunapark inşa etmek olacak ve bu lunaparka Daimi olarak alıcı çekmemiz gerekecek. Yapacağımız ve kuracağımız cümbüş araçlarının seçimi büsbütün bize ilişkin olacak ve Yönetim ellerimizde şekillenecek. Oyunculara geniş özgürlükler sunan bu üretimde renkli görseller de İlgi çekecek. 
 
Park Beyond, 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir