PowerWash Simulator’a Croft Malikanesi Geliyor: Ücretsiz Tomb Raider Paketi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 20, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici FuturLab, birinci Şahıs kamera nazar açısına sahip yıkama – temizleme temalı simülasyon oyunu PowerWash Simulator için yeni bir paketin geleceğini duyurdu. PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümlerinin yanı Dizi bütün platformlar için geçerli olacak ücretsiz  Tomb Raider Special Pack 31 Ocak’ta yayınlanacak.
 
PowerWash Simulator x Tomb Raider Amel birliği
 
 
 
Simülasyon oyunu PowerWash Simulator için istikbal olan yeni içerik ile oyuncular Croft malikanesine erişebilecek. FuturLab baş dizayncısı Dan Checker bir basın açıklamasında bu Amel birliği için şunları söyledi: “Tomb Raider Paketi’ni oluşturmak bizim için olağanüstü tecrübelerden bir tanesi oldu. Oyuncular bu paket ile birlikte Croft malikanesine ile yakından bakacak ve Türlü sırları açığa çıkarabilecek. Bunun için Fazla heyecanlıyız!” 
 
Square Enix Collective ve FuturLab Amel birliği kapsamında geliştirilen bu içerik paketi ile biz oyun severler hayranı olduğumuz Croft malikanesine erişim sağlayacak, burada bulunan pislikleri temizleyebilecek, Çeşitli sırları açığa çıkarabilecek ve buraya yakından ve ayrıntılı bir formda bakabileceğiz. 
 
PowerWash Simulator birinci olarak 19 Mayıs 2021’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürüldü. Akabinde 14 Temmuz 2022’de Xbox Series, Xbox One ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC’de tam sürüm olarak yayınlandı. 
 
PowerWash Simulator – Tomb Raider Special Pack fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir