Dragon Quest Champions Mobil Cihazlar için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 19, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Koei Tecmo, iOS ve Android aygıtlar için aksiyon taktik dövüş odaklı rol yapma oyunu Dragon Quest Champions’ı duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Dragon Quest Champions’ın kapalı beta testi 6-13 Şubat tarihleri ortasında yapılacak. Müracaatlar 29 Ocak’a kadar buradan yapılabilecek. Bu kapalı beta testi için sadece 20.000 kullanıcı kabul edilecek (10.000 iOS kullanıcısı – 10.000 Android kullanıcısı). 
 
Dragon Quest serisinin birinci oyunu 1986’da yayınlandı
 
 
 
Dragon Quest, birinci olarak Armor Project tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir rol yapma oyun serisi olarak karşımıza çıkıyor. 1986’da yayınlanan birinci oyunuyla, 11 anne oyununun yanı Dizi Fazla sayıda Yan oyunu bulunuyor. anne seride yer Meydan Derhal derhal her oyunla ilgili Fazla sayıda manga, anime ve roman uyarlaması yer alıyor.  
 
Bu yeni Dragon Quest Champions oyunu ise tek başımıza oynayabileceğimiz yakın dövüş odaklı bir rol yapma tecrübesi sunacak. Seride yer Meydan Özgün Cenk sistemini kullanan bu üretimde gerçek bir kahraman olmak için Aka bir uğraşa atılacağız. Oyun içerisinde Türlü Hasım cinsleri yer alacak ve bunları alt etmek Temel hedefimiz olacak. 
 
Dragon Quest Champions İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir