Aksiyon Platform Oyunu Elderand’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 19, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Graffiti Games ile geliştiriciler Mantra ve Sinergia Games, Metroidvania aksiyon rol yapma platform oyunu Elderand’ın 16 Şubat’ta Switch ve Steam üzerinden PC için 19.99$ dolarlık bir fiyatla çıkış yapacağını duyurdu. Karanlığın ve deliliğin Yargıç olduğu bu oyunda soldan sağa yanlışsız ilerleyeceğimiz bir Bina mevcut.
 
Aksiyon rol yapma oyunu
 
 
 
Rol yapma öğelerine sahip Elderand, aksiyon ve platform ögelerini da birleştiriyor. Sadece güçlülerin hayatta kaldığı bu dünyada hünerlerimizi geliştirebilecek, şiddetli gayretlere girebilecek ve Çeşitli silahlar kullanarak şeytani yaratıkları alt etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde olağan yaratıklar haricinde bir de işveren savaşları yer alacak. 
 
Oyun içerisinde karakterimizin görünümünü değiştireceğimiz bir mekanik de bulunacak. Bunun yanı Dizi karakterimizin hünerlerini geliştirebilecek, istatistiklerini – gücünü yükseltebilecek ve yaratıklara karşı daha tesirli bir formda çaba edeceğiz. 
 
Elderand çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir