oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Yu-Gi-Oh Koleksiyon Kart Oyunu için yeni set Cyberstorm Access satışa sunuldu!

Yu-Gi-Oh Koleksiyon Kart Oyunu için yeni set Cyberstorm Access satışa sunuldu!

admin admin -
13 0

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG)’nun yeni Core Booster seti Cyberstorm Access’in satışa sunulduğunu duyurdu.
 
Cyberstorm Access, Ekstra Desteniz için Firewall Dragon’un orijinal Link-6 evrimi başta olmak üzere Fazla sayıda kuvvetli yeni canavara sahip. 3500 ATK’ye sahip bu kuvvetli yaratık, klasik Cyberse Link Summoning taktiklerini Ritual, Fusion, Synchro ve Xyz Summoning taktikleriyle birleştirdiğinizde şahlanıyor. Üst üste yıkıcı iki vuruş vurmak için bu kartı yeni “Code Talker” canavarıyla destekleyebilirsiniz.
 
 
 
Öte yandan, Visas Starfrost’un seyahati Tuhaf yeni bir dünyaya yanlışsız devam etmekte. Kıssanın yeni kısmındaki gizemleri çözerken yeni ve kuvvetli bir Synchro Summoning stratejisi deneyimleyin. Başınızı yıldızlara çevirdiğinizde Yu-Gi-Oh! ARC-V erasının birinci Xyz Monster teması olan “tellarknights” için orijinal kartlar bulacaksınız.ARC-V’den bahsetmişken, Gong Strong ve onun Üstün Ağır Samuray (Superheavy Samurai) Düello stilini sevenler, zorluklar karşısında dimdik durmalarını sağlayacak birkaç yeni karta da merhaba diyecekler.
 

Ayrıca Amazing Defenders ve Photon Hypernova üzere yeni setlerden stratejiler için de yesyeni kartlar sizleri bekliyor:

– Yeni bir “Purrely” canavarı edinin
– “Rescue-ACE” kışlalarınızı güçlendirin
– Yeni bir “Mikanko” dansçısıyla tanışın
– Gold Pride yarışı, Photon Hypernova’yla kaotik ve yıkıcı bir başlangıç yaptı ve yeni bir şoför atağa geçerken aksiyon Hız kesmeden devam ediyor
– Ve Fazla daha fazlası…
 
CyberstormAccess booster seti 50 Common, 26 Üstün Rare, 14 Ultra Rare ve 10 Secret Rare olmak üzere Yekün 100 yeni kart içeriyor.
Daha Çok bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/cyberstorm-access/
 
basın bülteni 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir