Marvel’s Spider-Man 2 için ücretsiz çizgi roman duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games, Marvel ile Amel birliği kapsamında yeni bir çizgi roman içeriğini duyurdu. Duyurulan çizgi roman yakında çıkacak olan oyunun öncesini Temel alıyor. 
 
Çizgi roman oyunun evvelki olaylarını husus alıyor
 
 
 
Duyurulan fiyatsız çizgi roman Christos Gage (aynı vakitte Marvel’s Spider-Man’de de yazardı) tarafından yazıldı ve Ig Guara tarafından çizildi. 6 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Free Comic Book Day (Çizgi Roman Günü) kapsamında hayranlara sunulacak olan bu içeriğe Marvel Unlimited uygulamasından yahut Marvel.com’dan dijital olarak erişebileceksiniz. 
 
Insomniac Games’te hikaye direktörü Jon Paquette PlayStation Blog gönderisinde çizgi roman hakkında şunları belirtti: “Marvel takımıyla birlikte birinci Defa oturumumuzda bir prequel (ön bölüm) çizgi romanı oluşturmayı düşündük. Hayranlar için yeni öyküler anlatabileceğimiz konusunda hemfikir olduk. Artık ise sizlere bunu sunmaya hazırlanıyoruz.”
 
Marvel’s Spider-Man 2 oyunu ise bu sonbaharda PlayStation 5 için çıkış yapacak. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir