Yu-Gi-Oh Koleksiyon Kart Oyunu için yeni destek paketi satışa sunuldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 09, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün prestijiyle Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için hazırlanan yeni dayanak paketi Maze of Memories’in (Anılar Labirenti) Avrupa ve Okyanusya’da satışa çıktığını duyurdu.
 
Maze of Memories, Yu-Gi-Oh! tarihine hürmet duruşu niteliğindeki kartlarla dolu. Black Lustre Soldier – Legendary Swordsman ile Yugi’nin birinci Ritüel Canavarının gelişini tekrar yaşayın, Duel Academy Field Spell ile Okul sıralarına Geri dönün yahut sahanın tozunu Accel Synchro Stardust Dragon ile attırın.
 
Her efsanevi labirenti koruyan ünlü bir de gardiyan vardır- Maze of Memories’in savunucusu da Paradox Kardeşlerin ikonik Gate Guardian’ını oyun alanına çıkartan yeni Dünya Prömiyeri kartları.Yepyeni Füzyon Canavarlarını Special Summon etmek için Kazejin, Suijin ve Sanga of the Thunder’ı istediğiniz formda birleştirin.
 
 
 

Maze of Memories’i daha da yeterli hale getirmek için, günümüzün tanınan turnuva kartları kadar geçmiş devirlerin unutulmaz turnuva kartları da pakete iç edildi.Etraftaki en kuvvetli Synchro Canavarlarından biri olan Baronne De Fleur sayesinde rekabet artık daha da kızışacak.

Maze of Memories seti 42 Rare, 15 Üstün Rare, 10 Ultra Rare olmak üzere Yekün 67 karttan oluşuyor. Sette bulunan 15 kartın Collector’s Rare versiyonları da mevcut.
 
Her booster paketi 7 kart içeriyor ve paket başına 1 Folyo kart ve 6 Az kart düşüyor. Daha Çok bilgi için adres: https://www.yugioh-card.com/eu/product/maze-of-memories/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir