Beklenen oyun Starfield 6 Eylül’e ertelendi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 09, 2023 Yorum Yok

 
Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen Uzay temalı Aleni dünya rol yapma oyunu Starfield için ne yazık ki erteleme haberi geldi. Oyun bu kapsamda daha Evvel planlanan 2023’ün birinci yarısı çıkış tarihinden 6 Eylül’e ertelendi. Starfield, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.
 
Oyun için bir canlı yayın aktifliği düzenlenecek
 
 
 
Bilim kurgu – Uzay temalı Aleni dünya rol yapma macera oyunu Starfield için yeni bir sunun düzenlenecek. Ertelemeyle birlikte planlanan bu etkinlik 11 Haziran tarihinde yapılacak. Starfield Direct isimli bu etkinlikte oyunla ilgili en nihayet yenilikler – bilgiler paylaşılacak.
 
2023’ün birinci yarısı içerisinde çıkış yapması planlanan fakat 6 Eylül tarihine ertelenen oyun için yönetmen Todd Howard Çeşitli açıklamalar yaptı ve şunları söyledi:” Kendimizi şu anda bu oyuna adadık. Oyunu Daimi olarak deniyor ve oynuyoruz. ‘Starfield Direct’ etkinliğimizle birlikte oyuna derinlemesine bir nazar sunacağız. Size daha göstermemiz gereken Fazla şey var. Oyunun eşsiz bir tecrübe sunacağını söyleyebilirim.”
 
Starfield çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir