Çok oyunculu rol yapma oyunu Wayfinder için yeni oynanış videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 09, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Airship Syndicate tarafından oyunculara sunulacak olan Ira geliştirme tabanlı çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu Wayfinder için genişletilmiş bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Oynanış görüntüsü içerisinde oyun içerisinde yer Meydan bölgelerden – yerlerden kimileri, Çeşitli Ira sınıfları, Hasım çeşitleri ve daha fazlası yer alıyor.
 
Açık dünya MMO deneyimi 
 
 
 
MMO tecrübesini bizlere sunacak olan Wayfinder için kapalı beta testi yapılıyor. 28 Şubat’ta başlayan bu kapalı beta test süreci PlayStation 5 ve PC için mevcut. Wayfinder, Mayıs ayında PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için Erken Erişim sürüm olarak yayınlanacak. Oyunun tam sürümü de oynaması fiyatsız olarak oyunculara sunulacak.
 
Öte yandan 23-26 Mart tarihleri ortasında Boston’da düzenlenecek olan PAX East 2023 etkinliğinde Wayfinder oyununu Deneyim bahtı elde edilecek. Ayrıca 24 Mart TSİ 21:00’de oyun için bir canlı yayın aktifliği düzenlenecek. Faaliyet bir saat sürecek. Bu sunumu Twitch üzerinden izleyebileceksiniz.
 
Wayfinder genişletilmiş oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir