Yeni LoL oyunu The Mageseeker’ın çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
Riot Forge tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu The Mageseeker: A League of Legends Story, 18 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden) için 299,00 TL’den çıkış yapacak.
 
Oyunun dijital sürümlerinin yanı sıra Collector’s Edition fizikî sürümü oyunculara sunulacak. Bu sürüm içerisinde Sylas heykeli, sanat kitabı, Lux çizgi roman, Sylas ve Lux broş ve sinema müziği plağı içeren yer alacak. Bu kutu, 169,99 karşılığında satışa sunulacak. 
 
Yeni LoL oyunu üstten görünümlü bir yapıya sahip
 
 
 
The Mageseeker: A League of Legends Story, Runeterra dünyasındaki kuvvetli krallık Demacia’da geçecek. Buraların tertibini sağlamak için atılacağımız bu macerada aksiyon ve rol yapma ögelerini deneyimleyeceğiz. Bu diyarlarda sihir ve büyü yasak. Fakat biz kuralları yıkmak için burada olacağız. Bu oyunda bir büyücü olan Sylas olarak rol alacak ve fantezi bir dünyaya adım atacağız. 
 
Öte yandan Riot Games bu Yıl içerisinde iki LoL oyunu daha çıkaracak. Bu oyunlar ortasında Double Stallion takımı tarafından 2019’dan bu yana geliştirilen Convergence: A League of Legends Story ve Song of Nunu: A League of Legends Story yer alıyor.  
 
The Mageseeker oynanış videoları
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir