Korku oyunu Someday You’ll Return’ün Director’s Cut sürümü yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bohemia Interactive ve geliştirici CBE software, birinci Şahıs ruhsal endişe oyunu Someday You’ll Return’ün Director’s Cut sürümü PlayStation Store üzerinden PlayStation 4 ve PlayStation 5 için bunun yanı Dizi Steam üzerinden PC için 190,00 TL’den yayınladı. Director’s Cut, Mayıs 2020’de piyasaya sürülen PC oyununun geliştirilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor.
 
Yeni sürüm birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor
 
 
 
Psikolojik kaygı oyunu Someday You’ll Return için yayınlanan Director’s Cut sürümü içerisinde grafik geliştirmeleri, yeni oyun içi mekanikler, arayüz düzenlemeleri ve daha fazlası yer alıyor. Yeni sürüm ile beraber isteğe bağlı misyonlar – alanlar, yeni başarımlar ve koleksiyon öğeleri, yeni bulmacalar ve içerikler oyuna iç oluyor.
 
Director’s Cut bu yeniliklerle hudutlu kalmıyor birebir vakitte oyuna gelişmiş gezinme araçlarını, yeni foroğraf modunu, güzelleştirilmiş aydınlatma ve Ira modellerini, 30 dakikadan Çok yeni müzikleri, tam denetleyici takviyesini ve DLSS dayanağını oyunculara sunuyor. Yeni sürümle birlikte oyundaki tecrübe bir üst düzeye taşınıyor.
 
Someday You’ll Return’ün Director’s Cut tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir