Metal: Hellsinger için yeni ek paket duyuruldu: Dream of the Beast

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Funcom ve geliştirici The Outsiders tarafından oyunculara sunulan Biricik oyunculu aksiyon nişancı oyunu Metal: Hellsinger için yeni bir ek paket duyuruldu. Dream of the Beast isimli DLC, 29 Mart tarihinde yayınlanacak. Yeni genişleme paketi içerisinde iki Özgün müzik bulunacak ve yeni mekanikler oyuna iç edilecek.
 
Yeni ek paket müzik seçim özelliğini getiriyor 
 
 
 
Dream of the Beast isimli ek paket ile birlikte oyuna iki Özgün müzik daha ekleniyor. Bu müziklerle birlikte oyuncular düşmanları daha tesirli bir biçimde alt edebiliyor ve bir yandan müziklerin ritmine kendini kaptırabiliyor. ek paket yalnızca bununla hudutlu kalmıyor, oyunculara müzik seçim özelliğini de getiriyor.  
 
İki yeni müziğin ve müzik seçim özelliğinin yanı Dizi Dream of the Beast isimli genişleme paketi yeni makineli tüfekleri, kostümleri ve daha fazlasını bizlere sunmayı hedefliyor. Bu ek içerikle birlikte oyuncular, Metal: Hellsinger’ı büsbütün farklı ritim ve oyun şekliyle deneyimleyebiliyor. 
 
Metal: Hellsinger şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir