PlayStation VR2 – İnceleme: Nasıl bir deneyim sunuyor?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
PlayStation 5 için çıkış yapmış olan PlayStation VR2’yi birkaç haftadır deneyimliyoruz ve inceleme görüntüsüyle karşınızdayız. PlayStation VR2’nin elbet en dikkat çeken özelliği Biricik bir kablo ile bağlanabiliyor olması. Bu sayede birinci VR aygıtındaki kederlerin Aka bir kısmı ortadan kalkıyor.
 
Rahatlık ve mide bulantısı kısmı da bildiğiniz üzere Kıymetli bir ayrıntı. Bu kısımda da PlayStation VR2 bizleri sevindiriyor diyebiliriz. Bilhassa rahatlık konusunda uzun kullanıma katiyetle Müsait bir aygıt. Mide bulantısı kısmı da evvelki aygıta nazaran mutlaka azalmış durumda fakat Yine de beşerden beşere farklılık gösteriyor diyebiliriz.
 
VR aygıtlar her ne kadar yıllardır hayatımızda olsa da VR 2 ile Birlikte bir üst kademeye geçtiğimizi söyleyebiliriz. Pekala sizler VR2 hakkında ne düşünüyorsunuz, merak ettiğiniz soruları yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.
 
İnceleme videomuz
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir