Yeni Hitman oyununu bekleyenlere kötü haber! Yakında gelmeyecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 14, 2023 Yorum Yok

 
Ajan 47’nin maceralarını takip eden Hitman serisinin yeni oyunu hakkında Türlü haberler ortaya çıktı. Bu kapsamda yakın vakitte serinin yeni oyununun gelmeyeceği belirtildi. Hitman serisiyle ön plana çıkan IO Interactive, şu anda öteki projelere odaklandığını ve yeni Hitman oyununun şu anki planlarında olmadığını doğruladı.
 
Röportaj aracılığıyla bu durum doğrulandı
 
 
 
Eurogamer, IO Interactive’in ortak sahibi ve yaratıcı direktörü Christian Elverdam ile yakın vakitte bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda serinin durumu ve geleceği hakkında konuşuldu ve Elverdam şu sözleri kullandı.
 
“Hitman serisine biraz Ara verdik Zira şu anda vaktimizin Aka kısmını Meydan Öbür bir casus oyunu üzerinde çalışıyoruz. lakin Natürel ki Casus 47’ye tekrardan Geri döneceğiz. Bu seri hâlâ bu şirketin kalbinde yer alıyor.” 
 
Elverdam’ın bahsettiği casus oyunu, 2020 yılında duyurulan Özgün bir James Bond çıkış kıssasını içeriyor. Öte yandan IO Interactive yeni bir çevrimiçi fantezi rol yapma oyunu geliştiriyor. Bu oyunun neleri içerdiğine dair resmi bir bilgi bulunmuyor. Başka oyunlar üzerine ağırlaşan takımdan böylelikle yakın vakitte bir Hitman oyunu beklemiyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir