Mafia 4 hikayesinin ana hatları belli oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 14, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz Yıl Mafia serisinin yeni oyunu Mafia 4’ün geliştirilmekte olduğu doğrulandı ve o vakitten bugüne konsept – taslak evresinde yer aldı. Artık ise LinkedIn’deki bir Amel ilanı aracılığıyla, Mafia 4’ün durumunun güncellendiği ve artık ön geliştirme (pre-production) kademesinde olduğu ortaya çıktı.
 
Ana öykünün Temel çizgileri muhakkak oldu
 
 
 
Mafia 4 şu anda ön geliştirme evresinde yer alıyor. Bu basamakta kıssanın Temel çizgileri aşikâr oldu, ortam ve karakterler ayrıntılandırıldı ve etrafın konsept çizimleri tamamlandı. Mafia 4, Mafia üçlemesinden Evvel geçecek ve  Unreal 5 oyun motoruyla geliştirilecek. 4. oyun Hanger 13 takımı tarafından geliştiriliyor.
 
Mafia serisinin gerisindeki geliştirici Hanger 13, iki yıllık güçlü bir sürecin akabinde tekrardan toparlanmaya çalışıyor. Geçtiğimiz Yıl şirket içerisinde birçok işten çıkarmalar yaşandı ve birtakım üst seviye işçiler şirketten ayrılmak durumunda kaldı. 
 
Olaylar bununla da sonlu kalmadı. Hanger 13’ün anne şirketi Take-Two, geliştirilme kademesinde olan birçok projeyi iptal etti ve rafa kaldırdı. Bu projeler arasında Destiny 2 stilinde bir oyun yer alıyordu. Volt isimli bu oyun için ortaya çıkan raporlara nazaran 53 milyon dolar harcanmıştı.
 
Bakalım önümüzdeki süreçte Hanger 13 nasıl bir ilerleme gösterecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir