Battlefield 2042 kısa süreliğine Steam’de oynaması ücretsiz oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 14, 2023 Yorum Yok

 
DICE tarafından geliştirilen kadro tabanlı çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu Battlefield 2042 kısa müddetliğine Steam’de oynaması fiyatsız oldu. 16 Mart tarihine kadar oyunu fiyatsız bir halde oynayabilir ve oyunun sunduğu tecrübeye bir göz atabilirsiniz.
 
Steam’de yüzde 70 indirime girdi
 
 
 
2 günlük fiyatsız bir kampanyanın ardından Battlefield 2042 Tekrar Steam’de indirime girdi. Yüzde 70’lik bir indirimle 599,99 TL’den 179,99 TL’ye düşen oyunu Yeniden 16 Mart tarihine kadar bu fiyattan satın alabilirsiniz. öbür taraftan oyunun Ultimate Edition sürümü yüzde 55 indirimle 494,99 TL’den satışta.
 
Battlefield 2042 bizlere grup tabanlı çevrimiçi bir tecrübe sunuyor. Oyun içerisinde farklı farklı haritalara giriş yapabiliyor, gruplarımızı ayarlayabiliyor, yanımıza arkadaşlarımızı iç edebiliyor ve var haritada belirtilen misyonları yapmaya çalışıyoruz.
 
Şu anda Steam üzerinde çoğunlukla Olumsuz etiketine sahip olan bu üretimde farklı farklı silahlar, araçlar ve daha fazlası yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir