The Last of Us Part I’in PC portunun Iron Galaxy tarafından geliştirildiği bildirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 14, 2023 Yorum Yok

 
Temel oyunun Naughty Dog tarafından geliştirildiği ve PC portundan Iron Galaxy takımının Mesul olduğu bildirilen The Last of Us Part I için PC sistem ihtiyaçları yakın vakitte güncellendi. En az 16 GB RAM isteyen sistem ihtiyaçları bir oldukça dikkatleri üzerine çekti. Birçoğu bu sistem ihtiyaçlarına nazaran oyunun PC’de optimizasyonunun Üzücü olacağını öne sürdü.
 
Oyunun PC sürümü yakında geliyor
 
 
 
Naughty Dog tarafından paylaşılan güncellenmiş The Last of Us Part I PC sistem ihtiyaçlarına nazaran oyuncuları en az 16 GB RAM’e, AMD Ryzen 5 1500X / Intel Core i7-4770K bir işlemciye ve AMD Radeon RX 470 (4 GB) – AMD Radeon RX 6500 XT (4 GB) / NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB), NVIDIA GeForce 1050 Ti (4 GB) ekran kartlarından birine sahip olmaları gerekecek.
 
Öte yandan The Last of Us Part I’in PC portunu geliştirdiği bildirilen Iron Galaxy takımı daha Evvel UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection’ın da PC’ye gelmesine katkı sağladı. Aynı vakitte sistem ihtiyaçları görselinde sol alt kısımda grubun logosu paylaşıldı. Daha evvelki sistem ihtiyaçları görselinde bu logo yoktu.
 
The Last of Us Part I PC, Steam ve Epic Games Store üzerinden 28 Mart tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda ve fiyatı 599,00 TL.
 
İşte sistem gereksinimleri
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir