UE5 ile geliştirilen korku oyunu Deceit 2 için oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 14, 2023 Yorum Yok

 
World Makers grubu tarafından Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilen kaygı oyunu Deceit 2 için yeni bir fragman yayınladı. Bu fragman oyun içerisinden birtakım oynanış sekanslarını bizlere sunuyor. Kısa fragman sayesinde oyun içerisinde yer Meydan karakterlerden kimilerine, oynanış animasyonlarına ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.
 
Çevrimiçi bir yapıya sahip
 
 
 
Sürekli olarak bağlantı haline kalmak durumunda olduğumuz çevrimiçi endişe oyunu Deceit 2’de dokuz farklı oyuncu yer alacak. Bu dokuz oyuncudan ikisi Aka bir sırrı saklayacak ve öbür oyunculardan bunu gizleyecek. Oyunda kime güvenip kime güvenmeyeceğiniz büsbütün aranızdaki irtibata ve diyaloglara kalmış durumda.
 
Oyun içerisinde iki hastalıklı oyuncu bulunacak. Hastalıklı oyuncular oyun ustasının buyruklarını yerine getirmeye, suçsuz oyuncular ise kimlerin komplo kurduğunu çözmeye çalışacak. Oyun içerisinde bir ritüel gerçekleştirilecek ve bu ritüelden kaçabilmek için oyuncular kendi ortalarında Amel birliği yapmak zorunda kalacak.
 
Deceit 2, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Deceit 2 kısa oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir