Microids konsollar ve PC için Space Adventure Cobra’yı duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 14, 2023 Yorum Yok

 
Paris merkezli oyun geliştiricisi ve yayıncısı Microids, manga ve anime serisi Space Adventure Cobra’ya dayanan bir oyun geliştirmek için Japon animasyon stüdyosu TMS Entertainment ile bir yayıncılık mutabakatı imzaladı. Bu muahede kapsamında konsollar ve PC için Space Adventure Cobra oyunu duyuruldu. Hangi konsollara çıkış yapacağı duyurulmadı.
 
Ödül avcılığına başlayacağız
 
 
 
Space Adventure Cobra isimli oyunla birlikte renkli bir kozmosa geçiş yapacak ve burada Ünlü galaktik Ödül avcısı Cobra olarak maceralara atılacağız. 1978’de oluşturulan manga serisi Cobra artık görüntü oyunuyla birlikte Öbür bir boyuta taşınacak. Karmaşık Hadise örgüsüyle kuşaktan nesile korunan bu manga serisinde yer Meydan karakterler oyuna iç olacak.
 
Oyun içerisinde Kötü şöhrete sahip Uzay korsanı Cobra’yı Denetim edecek ve yeni maceralara yelken açabileceğiz. TMS Entertainment iştirakiyle geliştirilen bu üretim için TMS CEO’su Tadashi Takezaki: “Microid grubunun tutkusundan ve Amel bilirliğinden Fazla etkilendik. Bu kapsamda Cobra hayranlarını yeni bir oyunla buluşturmak istedik. Bunun için Fazla heyecanlıyız. Hayranları şad etmek için atıldığımız bu yolda istenileni sizlere sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir