NCSOFT gerçek zamanlı strateji oyunu Project G’yi duyurdu: PC ve mobil

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 14, 2023 Yorum Yok

 
Güney Kore merkezli oyun stüdyosu NCSOFT, Aka ve kapsamlı savaşlar içeren ve Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen gerçek vakitli strateji oyunu Project G’yi duyurdu. Oyun hem PC’de hem de taşınabilir aygıtlarda dünya çapında piyasaya sürülecek.
 
Duyuru fragmanı ve Türlü görseller yayınlandı
 
 
 
Geliştirilen yeni oyun Project G için bir İlan fragmanı ve Türlü görseller yayınlandı. Yayınlanan fragman ve görsellerle birlikte oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu ve bizlere neler sunacağını anlayabiliyoruz.
 
Pangaea isimli bir bölgede geçecek olan oyunda öncelikli maksadımız toprağımızı genişletmek olacak. Çeşitli yapılar ve binalar inşa edebileceğimiz oyun içerisinde bir yandan nüfusumuzu arttırabilecek öbür yandan ise Aka bir ordu toplayabileceğiz. Topladığımız orduyla birlikte bu dünyada yer Meydan canavarları ve düşmanları ortadan kaldırabileceğiz.
 
Etraftan Türlü kaynaklar toplayabileceğimiz ve bölgemizi genişletebileceğimiz oyun içerisinde öteki krallıklarla müttefik mutabakatları imzalayabilecek ve bu dünyaya Yargıç olmaya çalışabileceğiz. 
Project G İlan fragmanı
 
 
 
Görseller
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir