Yeni bir Dead Rising oyununa göz kırpıldı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 12, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan zombi temalı aksiyon macera serisi Dead Rising hayranları için sevindiren bir durum ortaya çıktı. Dead Rising 4 ile birlikte Kötü bir gidişat yakalayan seri için Twitter üzerinden Jez Corden (haberci ve analist) yeni bir oyunun ufukta olabileceğini öne sürdü.
 
Yeni bir Dead Rising oyunu gelebilir
 
 
 
İlk olarak 2006’da piyasaya sürülen Dead Rising serisinin birinci oyunu bir epey İlgi gördü ve bu durum serinin sonraki oyunlarının oluşturulmasına katkı sağladı. Serinin en nihayet 4. oyunu 2917 yılında çıkış yaptı ve bu oyun oyuncular tarafından pek tutulmadı ve tenkitlerin odağı haline geldi. 4. oyunla birlikte beklentileri karşılamayan seri bir müddettir sessizliğini koruyor.
 
Ancak sessizlik Jez Corden tarafından bozuldu ve yeni bir oyunun ufukta olabileceğini öne sürdü. Corden, “Dead Rising sebebiyle Xbox’a yöneldim” diyen bir kullanıcıya Karşılık olarak “Eğer bir Dead Rising hayranıysan gelecekte sizin için de bir şeyler olabilir” cümlelerini aktardı.
 
Öne sürülen bu oyunun yeni bir Dead Rising oyunundan fazla birinci oyunun tekrar üretimi formunda de karşımıza çıkması mümkün. Fakat şu anda yeni oyunun tam olarak ne olduğu konusunda net bir bilgi yok.
 
Dead Rising serisi özünde oyuncular tarafından sevilen ve oynanan bir seri. Hasebiyle hayranlar yeni ve daha üst seviye bir oyun daha görmek istiyor. 
 
Peki siz yeni bir Dead Rising oyununu görmek istiyor musunuz?
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir