oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. System Shock remake için geri sayım başladı: Oyunun yapımı tamamlandı

System Shock remake için geri sayım başladı: Oyunun yapımı tamamlandı

admin admin -
9 0

 
Nightdive Studio tarafından oyunculara sunulacak ilim kurgu nişancı oyunu System Shock’un tekrar üretim sürümünün resmi olarak tamamlandığı duyuruldu. Üretimi tamamlanan yeni sürümün ay sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor.
 
System Shock remake bizlere neler sunacak?
 
 
 
System Shock, klasik oynanış tecrübesini yeni yüksek çözünürlüklü görsellere, güncellenmiş denetimlere, yine düzenlenmiş bir arayüze ve daha fazlasını içeren remake sürümüne aktarıyor. Büsbütün yeni sesleri ve müzikleri de içeren yeni sürüm, 1994’te yayınlanan oyuna dayanıyor.
 
Özgün oyunun tam ve yine üretim sürümü olarak karşımıza çıkacak olan yeni System Shock, oyun dünyasının en ikonik kötülerinden biri olan SHODAN’ın Özgün seslendirme sanatkarına sahip. 
 
Oyunda doğrusal olmayan bir kıssayı deneyimleyebiliyor ve kendi suratımıza nazaran olayları yüzüne çıkarabiliyoruz. Yenilikçi şekil ile retro dizaynının Çağdaş teknoloji ile geliştirilmiş olduğu bu remake sürümde karşımıza çıkan düşmanları alt ediyor ve kendimizi geliştirebiliyoruz.
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Steam ve Epic Games’te 399,00 TL. Oyun 30 Mayıs tarihinde PC için çıkış yapacak.
 
Peki sizin System Shock remake’ten beklentileriniz neler?
 
Oynanış videosu
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir