oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Nintendo’nun yeni konsolu için gelişme! Beklenenden geç çıkacak

Nintendo’nun yeni konsolu için gelişme! Beklenenden geç çıkacak

admin admin -
8 0

 
Nintendo tarafından kullanıcılara sunulan Switch konsolu Mart 2017’de piyasaya sürüldü ve yıllar içinde yeterli satışlar yapmaya devam etti. Fakat rakip markalar sistemlerini daha kuvvetli hale getirmeye devam ettikçe var konsol yaşının belirtilerini göstermeye başladı. Bu durumdan Dolayı Nintendo yeni bir konsol geliştirmeye başladı Ancak konsolun imali şimdi tamamlanmadı.
 
Raporlar yeni konsolun ne Vakit piyasaya sürüleceğini ortaya koyuyor
 
 
 
Nikkei Asia’nın yeni bir raporunda Nintendo’nun bir sonraki konsolunun imalinde rastgele bir Problem olmadığı belirtiliyor. Bu meselesiz geliştirme sürecine Karşın yeni konsolun şimdi piyasaya sürülmeye Amade olmadığı bildiriliyor. Raporda konsolun 2024 baharından (ilkbahar) Evvel çıkmayacağı aktarılıyor.
 
Switch konsolunun altıncı yaşını doldurmasıyla birlikte Nintendo, sistem satışlarının yavaşladığını itiraf ediyor. Bu doğrultuda şirket, 2024 mali yılı içerisinde yaklaşık 15 milyon konsol satmayı bekliyor ve hedefliyor. Bu satış gayesi etkileyici bir sayıyı Anlatım etse de geçen mali yılda satılan 17,97 milyon Switch konsoluna nazaran yıllık bazda yüzde 16,5’lik bir düşüşün göstergesi.
 
Nintendo öte yandan “Switch konsolunun piyasaya sürüldüğünden bu yana düzgün sattığını lakin nihayet devirlerde bir yavaşlama içerisine girdiğini” bildiriyor. Bunun yanı Dizi “Switch konsol satışlarını çıkarabildiği kadar yükseğe çıkarma” niyetinde olduğunu aktarıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir