oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. GTA 6 için yayınlanan konsept haritalar beklentileri yükseltiyor! GTA 5’ten 2 kat daha büyük!

GTA 6 için yayınlanan konsept haritalar beklentileri yükseltiyor! GTA 5’ten 2 kat daha büyük!

admin admin -
11 0

 
Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Aleni dünya aksiyon macera serisi Grand Theft Auto’nun yeni oyunu GTA 6 için konsept haritalar yayınlanmaya devam ediyor. GTA hayranları / topluluğu birçok sızıntıyla birlikte bu haritaları internette paylaşıyor ve bu da beklentileri yükseltiyor. Birçok harita imgesi ve konsepti Eylül 2022’de ortaya çıkan dev sızıntı içeriğine dayanıyor.
 
Sızdırılan bilgilerle konsept haritalar yayınlanıyor 
 
 
 
GTA topluluğu ve hayranları yeni oyunu beklerken boş durmuyor ve bu süreçte oyun hakkında sıcak gelişmeleri ve konseptleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Bekleyenler için Değerli olan bu içerikler oyuncuları heyecanlandıran tipten.
 
Bir yandan beklemeye devam ederken öteki yandan Çeşitli içerikler ortaya çıkmaya devam ediyor. GTA 6 için nihayet yayınlanan konsept harita görünümü GTA 5 haritasından 2 kat daha Aka olduğunu ortaya koyuyor. Vice City’ye dayanan bu haritayla birlikte oyunun ne kadar Aka bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz.
 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde GTA 6’nın devasa bir bütçeyle hazırlandığını ve oyunculara sunulacağı ortaya çıktı. Oyunun bu kapsamda 1 milyar doları aşan bir bütçeyle sunulacağı bildirildi. 
 
Peki sizin GTA 6’dan beklentileriniz neler? 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir