Yarış Oyunu F1 23, 16 Haziran’da Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Codemasters, F1 23’ün 16 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyunun fiyatı, PlayStation ve Xbox platformlarındaki her iki aile sürümüne, F1 World Starter Pack’e ve 5.000 PitCoin oyun içi Nakit ünitesine erişimi içeren standart sürüm için 1399? olarak fiyatlandırılacak. 
 
1700? fiyatındaki “Champions Edition” aşağıdaki ögeleri içerecektir:
 
– Hudutlu Periyodik Bonus: F1 23 Erken Ön Sipariş Las Vegas Pack
– 3 gün Erken Erişim
– Max Verstappen dizaynlı oyun içi yarış ögeleri 
– 4 Yeni My Team Yarış İkonu
– 4 Braking Point 2 My Team İkonu
– Braking Point 2 Özelleştirme ögeleri: Oyun içi gündelik ve yarış giysisi ögeleri
– F1 World Bumper Pack
– Oyun içinde harcanan 18.000 PitCoin sanal Nakit birimi
 
2023 FIA Formula One World Championship’in resmi görüntü oyunu EA SPORTS F1 23’te en geç fren yapan siz olun. Heyecan verici “Braking Point” hikaye modunun yeni kısmında yüksek süratli drama ve hararetli rekabetler bulunuyor.
 
Yeni Las Vegas ve Qatar pistlerinde tekerlek tekerleğe yarışın ve F1 World’de mükafatlar ve geliştirmeler kazanın. Yeni Kırmızı Bayraklar özgün bir stratejik Faktör ekliyor ve %35 Yarış Uzaklığı daha Çok aksiyon ve heyecan yaratıyor.
 
Favori 20 pilotunuz ve 10 kadronuzu içeren resmi F1 takımıyla güncellenen 2023 araçlarını sürün. My Team Career Modunda hayalinizdeki kadroyu kurun ve kazanmak için yarışın, bölünmüş ekranda yahut genişletilmiş çapraz platform Fazla oyunculu modda uğraş edin ve yeni Racenet Leagues ile daha toplumsal olun. 
 
Tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz
 
  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir