MMORPG Chrono Odyssey, Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 03, 2023 Yorum Yok

 
Güney Kore merkezli oyun geliştiricisi NPIXEL, Unreal Engine 5 dayanaklı MMORPG Chrono Odyssey için oynanış fragmanını yayınladı. Bunun yanı Dizi PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için oynanabileceğini duyurdu.
 
Yayıncı NPIXEL, daha Evvel duyurduğu iOS ve Android sürümleri için ise bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Chrono Odyssey imalcisi Samuel Seo bir basın açıklamasında, “Bugün, tutkumuz ve takdirimizle fragmanımızı yayınlıyoruz. Chrono Odyssey, sürükleyici oyun deneyimleyebileceğiniz ve istekli oyuncular tarafından yaratılan argümanlı bir proje.” dedi.
 
Fragmanda, oyunda yer Meydan hava değişimi, Cenk ve etraftaki ortam gösterilmekte. Yayıncı, bunları oyunculara göstermek için yenilikçi oyun mekaniğini sergiliyor.
 

Oyun uzay-zaman hakkında bir öykü, geniş ölçekli savaşlar, keşif ögeleri, 18 karakterin sınıfının bulunacağı eşsiz bir Sınıf sistemi ve Unreal Engine 4 ile gerçekçi görseller sunacağının kelamını veriyor.

Oyunun müzikleri de daha Evvel Resident Evil 7: biohazard ve God of War üzere oyunlar üzerinde çalışmış Cris Velasco’dan geliyor. 

 

Oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir