Aksiyon RPG Enshrouded, PC için Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 03, 2023 Yorum Yok

 
Portal Knights geliştiricisi Keen Games, PC için hayatta kalma aksiyon RPG’si Enshrouded’ı duyurdu. Oyun, 2023 yılının sonlarına hakikat Steam üzerinden erken erişim olarak yayınlanacak.
 
Enshrouded kreatif yöneticisi Antony Christoulakis bir basın açıklamasında “Enshrouded, Keen Games’in yıllardır yayınlamayı Düş ettiği oyun. Bunu oyuncularımıza getirmek ve topluluğumuzla Bir arada Enshrouded’ın geleceğini şekillendirmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.
 
Ek olarak oyun için bir tanıtım görüntüsü yayınlandı. Tanıtım görüntüsü yaklaşık 2 dakika sürmekte. Fragmanın başında anne karakterin bir kapsül içinde uyandığı gözüküyor. Daha sonra kahramanımız, oyun içinde yer Meydan çeşit çeşit yerlerden geçerken Türlü düşmanlar ile karşılaşıyor. ek olarak oyunda uçabilme ve inşa etme özelliği de gösteriliyor.  
 
Oyun açıklaması ise şu biçimde:
 
Sen Flameborn’sun, ölmekte olan bir ırkın nihayet umudusun. Uyanın, yozlaştırıcı bir sisin dehşetinden kurtulun ve krallığınızın kayıp hoşluğunu Geri kazanın. 16 oyuncuya kadar bu kooperatif hayatta kalma Aksiyon RPG’sinde uçsuz bucaksız bir dünyaya adım atın, cezalandıran işverenleri yenin, Aka salonlar inşa edin ve yolunuzu çizin.
 
Tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir