Biomutant Switch konsoluna geliyor: Çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Experiment 101, Biomutant’ın 30 Kasım’da Switch için geleceğini duyurdu. Karışık incelemelere sahip Biomutant şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store aracılığıyla PC için mevcut.
 
Biomutant Switch’e geliyor
 
 
 
Yumruk, silah ve mutant yeteneklerini kullanabileceğimiz ve Türlü kombolar oluşturacağımız Biomutant’ı Switch konsoluyla birlikte istediğiniz yerden deneyimleyebileceksiniz. Oyunun kendine has dövüş sistem, Aleni açık dünyası ve mekanikleri yer alıyor. Oyun bizlere kıyamet sonrası biz yapıyı aktarıyor.
 
Dövüş sanatları üzerinde ustalaşmaya çalıştığımız oyunda üçüncü Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte ilerliyor ve Türlü misyonları yapabiliyoruz. Farklı farklı silahları elimize alabildiğimiz oyunda yeni silahlar elde etmek için de zanaatkarlık sistemini kullanabiliyoruz.
 
Açık dünyada sağı solu keşfedebileceğimiz oyunda bir yandan hayatta kalmaya çalışırken öteki yandan ise yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir