XPG’nin Yeni Oyuncu Kulaklığı ve Oyuncu Faresi Türkiye’de Satışa Sunuldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için Amade sistemler, bileşenler ve Etraf üniteleri üreten XPG’nin geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü XPG PRECOG S Oyuncu Kulaklığı ve SLINGSHOT Oyuncu Faresi Türkiye’de satışa sundu. Şimdilik sonlu sayıda ve muhakkak mecralarda kullanıcıların beğenisine sunulan yeni XPG eserleri sahiplerini bekliyor.
 
XPG PRECOG S Oyuncu Kulaklığı
 
 
 
XPG, yüksek kaliteli oyuncu kulaklıklarından oluşan PRECOG ailesini PRECOG S ile genişletiyor. Müsait fiyatlı bir Teklif olarak konumlandırılan bu oyun kulaklığı, 50 mm’lik üstün kaliteli ses şoförleri ile pak ve net bir ses vermekle kalmıyor, FPS’ten MMORPG’ye kadar her oyun tipinde sürükleyici bir oyun tecrübesi sunarak üst Tertip rakiplerine taş çıkartıyor.
 
Otomatik ayarlanan Baş bandı, döndürülebilir kulaklık başlıkları ve hafifliğiyle rahatlığından ödün vermeyenler için üretilen PRECOG S, dikkat dağıtıcı etkenleri de oyuncu için “sessize alıyor.” XPG PRECOG S, bütün konsollar, taşınabilir oyun aygıtları ve bütün bilgisayarlar için en geniş uyumluluk yelpazesini sağlamak ismine 3.5mm jak ve ayırıcı kabloyla Bir arada geliyor. Pembe ve ak renk opsiyonları da ileride kullanıcıların beğenisine sunulacak olan PRECOG S’e Çabucak sahip olmak isteyenler, Tebilon’un mağaza sayfasını buradan ziyaret edebilirler.
 
PRECOG S ile ilgili ilgili ayrıntılı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. 
 
XPG SLINGSHOT Oyuncu Faresi
 
 
XPG PRIME yazılımı aracılığıyla oyunculara geniş ferdileştirme seçenekleri sunan SLINGSHOT geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüştü. Birinci bakışta göze çarpan Hariç iskelet tasarımı; hafifliği ve oyun tecrübesini artıran rahatlığıyla birleşerek estetik hoşluğu üstün performansla harmanlıyor. Pixart PMW 3360 optik sensör ve 400 ila 12,000 DPI ortasında ayarlanabilen fare hassasiyeti süratle geçişler yapabilmeyi sağlıyor. Türkiye’de birinci sefer XPG Hepsi Burada mağazasında satılmaya başlanan SLINGSHOT, Müsait fiyata fevkalade bir oyun tecrübesi yaşamak isteyenler için sahiplerini bekliyor. Buradan sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
 
SLINGSHOT ile ilgili ayrıntılı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir