The Callisto Protocol’ün ilk 30 Dakika Oynanış Görüntüleri Sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Striking Distance Studios ve yayıncı Krafton grubu çıkışı yaklaşmakta olan üçüncü Şahıs dehşet oyunu The Callisto Protocol’ün birinci 30 dakikası sızdırıldı. Yüksek manzara kalitesine sahip sızdırılan bu görüntü sayesinden oyunun nasıl bir yapıda olduğunu görebiliyoruz. Lakin oyunu bekleyenler ve oynamak isteyenler bu oynanış görüntüsünü es geçebilir.
 
Dead Space’in yaratıcılarından yeni endişe temalı yapım 
 
 
 
Dead Space’in yaratıcıları tarafından biz oyun severlere sunulacak olan hayatta kalma kaygı aksiyon oyunu The Callisto Protocol DX11 ve DX12’yi destekleyecek. Oyun, yeni bir kıssayı bizlere aktaracak ve üst seviye endişe ögelerini bünyesinde barındıracak. Biricik oyunculu bir yapıya sahip olacak olan bu üretim Temel olarak hayatta kalma kaygı tecrübesini bizlere yaşatacak.
 
The Callisto Protocol, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor ve PC sürümünün ışın izleme (Ray Tracing) efektlerini destekleyeceği kestirim ediliyor. Oyun, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyunun ön siparişleri şu anda Aleni durumda. Day One Edition 499,00 TL’den Digital Deluxe Edition ise 669,00 TL’den satışta.  
 
Sızdırılan oynanış görüntüsü için buraya tıklayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir