Birinci Şahıs Nişancı Oyunu Starship Troopers: Extermination Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Offworld Industries, 1997 yılındaki sinemadan esinlenen 12 oyunculu, kadro tabanlı, co-op tecrübesine dayalı birinci Şahıs nişancı oyunu Starship Troopers: Extermination’ı duyurdu. Oyun, 2023’te Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanacak.
 
Bilim kurgu temalı nişancı aksiyon oyunu 
 
 
 
Starship Troopers: Extermination temelde takımın içerisinde yer aldığı ve kadro ile koordine olmayı gerektiren bir yapıyı bizlere sunuyor. Arachnid tehdidine karşı bir Cenk vereceğimiz bu oyunda Türlü sınıflardan oluşan bir grup kurabiliyoruz. Her bir sınıfın kendine has maharetleri ve yetenekleri bulunuyor.
 
Oyunun temelinde görevleri tamamlamak, kaynaklar toplamak, operasyon üssünüzü inşa etmek ve savunmak yatıyor. bütün bunları yaparken de grup ile Bir arada çalışmanız ve akabinde çıkarma noktasına ulaşmanız gerekiyor. 
 
Oyun içerisinde co-op temelli oynanış, üç oynanabilir sınıf, savunma sistemleri, Sınıf kademe sistemi, yükselen Hasım düzeyleri, ping sistemi ve daha fazlası yer alıyor.
 
– Steam sayfası
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir