Ubisoft, The Settlers: New Allies’ın Çıkış Tarihini Açıkladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Blue Byte tarafından oyunculara sunulacak olan simülasyon strateji oyunu The Settlers: New Allies’in çıkış tarihi açıklandı. 17 Şubat 2023’te Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC için yayınlanacak olan bu imal daha sonraki bir tarihte PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Luna platformlarına gelecek.
 
Gerçek vakitli strateji oyunu
 
 
 
The Settlers: New Allies, derin bir strateji sistemine sahip olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunun yanı Dizi simülasyon öğelerini de bünyesinde barındırıyor. Gerçek vakitli stratejik savaşlara mesken sahipliği yapacak olan bu üretimde yenilenmiş animasyonlar ve daha fazlası yer alıyor.
 
Oyunda farklı farklı fraksiyonlar bulunuyor ve her bir fraksiyonun kendine mahsus görünüşleri ve özellikleri yer alıyor. Oyunda ayrıyeten hardcore zorluk modu ve senaryo modu oyunculara sunuluyor. ek olarak Yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz bir çevrimiçi mod da bulunuyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir