Steam Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru Kırmaya Devam Ediyor: 31 Milyon

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
PC oyuncularının uğrak noktası Steam, eş vakitli oyuncu rekoru kırmaya devam ediyor. 31 milyondan Çok oyuncunun tıpkı anda sistemde yer aldığı bir rekor geçtiğimiz günlerde kırıldı. Bu rekor, 30 milyon eş vakitli oyuncu rekorunu kırmasından sırf bir ay sonra geldi.
 
Steam’in yeni rekoru 31 milyon eş vakitli oyuncu sayısı
 
 
Steam tarafından kırılan bu rekor platformun gerçekte ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Birçok yayıncının ve geliştiricinin yer aldığı oyun platformunda Microsoft ve EA birinci sıralarda yer alırken bu firmaları Activision ve Ubisoft izliyor. 
 
Steam’de yeni eş vakitli oyuncu rekoru kırıldığında en Fazla oynanan oyunlara da bir göz atacak olursak;
 
Counter-Strike: Küresel Offensive birinci sırada yer alıyor. CS:GO’yu ise Dota 2 izliyor. Bunun yanı Dizi PUBG Battlegrounds üçüncü sırada, Call of Duty Çağdaş Warfare 2 dördüncü, Warzone 2.0 beşinci, Apex Legends altıncı, Lost Ark ise yedinci sırada yer alıyor. Listede öte yandan Grand Theft Auto 5, Wallpaper Engine, NARAKA: BLADEPOINT, Team Fortress 2 ve daha fazlası yer alıyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir