The Witcher 3 – Yeni Nesil Güncelleme Karşılaştırması

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Youtube içerik üreticileri ElAnalistaDeBits ve Cycu1, Aleni dünya aksiyon rol yapma macera oyunu The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesi ile Özgün sürümü karşılaştırdı. Ortadaki farkın karşılaştırıldığı bu yeni görüntülerde ne üzere değişikliklerin olduğu bizlere sunuluyor. The Witcher 3 için bu yeni jenerasyon güncellemesi PC platformu ile Xbox Series ve PlayStation 5 konsollarına gelecek. Fiyatsız bir yama olacak.
 
Yeni jenerasyon güncelleme birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor
 
 
 
The Witcher 3 için yayınlanacak olan yeni nesil güncellemesi, Özgün sürüme nazaran birçok değişikliği bünyesinde barındıracak. Hem grafik – görsel, teknik geliştirme hem de performans açısından üst seviye bir Amel sunmaya çalışan bu güncelleme oyunculara yeni bir vazife dizisini de aktaracak.
 
Yeni nesil güncelleme içerisinde 4K dokular – modeller, ışın izleme, geliştirilmiş oyun sistemleri, yeni kamera açısı, 60 FPS modu, daha süratli yükleme mühletleri, bulut kayıt özelliği, fotoğraf modu ve tanınan Netflix serisine dayanan yeni içerikler yer alacak. Bunlar dışında hem NVIDIA DLSS 2 teknolojisini hem de AMD FSR 2.0 teknolojisini destekleyecek.
 
Yeni nesil güncelleme 14 Aralık’ta geliyor. 
 
İşte karşılaştırma videoları
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir