Xenoblade Chronicles 3 için genel nazar Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nintendo ve geliştirici Monolith Soft, Xenoblade Chronicles 3 için sekiz dakikalık bir genel nazar fragmanı yayınladı. Yeni fragman, oyunun Çeşitli bölgelerini, karakterlerini, kimi düşmanlarını, karakterlerin animasyonlarını, dövüş ve parti sistemini, Ira yeteneklerini ve daha fazlasını gösteriyor.
 
Oyunun açıklaması şu formda: 
 
Mücadele etmek için yaşa. YaşamBeyaz için savaş.
Xenoblade Chronicles dünyası Aionios’ta, iki aykırı ulUs birbirleriyle çaba etmeye devam ediyor: Keves ve AgnUs ulusları. Bu esnada iki ulUs için savaşLahza altı asker, Özel bir Görev alıyor. Bir vakitler birbirlerine karşı nefret dolu olLahza bu karakterler hayatta kalabilecek mi?
 
Bir düşmanla karşılaştığınızda savaşa başlamBeyaz için silahınızı çekin. Düşmanne karşı yaklaşımınızı kendiniz belirleyin ve ardındLahza zaışık için uğraşa başlayın. Denetim ettiğiniz karakteri savaş biçiminize ve stratejinize uyacBeyaz formda serbestçe değiştirin. 
 
SanBeygir olarBeyaz bilinen Özel akınlar, karakterinizin Sınıfına mahsustur. Bu Özel hücumlar sayesinde daha yüksek hasar verebilirsin. Düşmanları alt etmek için aniden Çok saldırıyı birleştiren Zincir Saldırıları’nı kullanabilirsin. Bu atak ile düşmanlarınıza rahBeygir soluk aldırmayacaksınız.
 
Xenoblade Chronicles 3, Switch için 29 Temmuz’da çıkış yapacak. 
 
genel nazar fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir