oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Xenoblade Chronicles 3 için genel nazar Fragmanı Yayınlandı

Xenoblade Chronicles 3 için genel nazar Fragmanı Yayınlandı

admin admin -
81 0

 
Yayıncı Nintendo ve geliştirici Monolith Soft, Xenoblade Chronicles 3 için sekiz dakikalık bir genel nazar fragmanı yayınladı. Yeni fragman, oyunun Çeşitli bölgelerini, karakterlerini, kimi düşmanlarını, karakterlerin animasyonlarını, dövüş ve parti sistemini, Ira yeteneklerini ve daha fazlasını gösteriyor.
 
Oyunun açıklaması şu formda: 
 
Mücadele etmek için yaşa. YaşamBeyaz için savaş.
Xenoblade Chronicles dünyası Aionios’ta, iki aykırı ulUs birbirleriyle çaba etmeye devam ediyor: Keves ve AgnUs ulusları. Bu esnada iki ulUs için savaşLahza altı asker, Özel bir Görev alıyor. Bir vakitler birbirlerine karşı nefret dolu olLahza bu karakterler hayatta kalabilecek mi?
 
Bir düşmanla karşılaştığınızda savaşa başlamBeyaz için silahınızı çekin. Düşmanne karşı yaklaşımınızı kendiniz belirleyin ve ardındLahza zaışık için uğraşa başlayın. Denetim ettiğiniz karakteri savaş biçiminize ve stratejinize uyacBeyaz formda serbestçe değiştirin. 
 
SanBeygir olarBeyaz bilinen Özel akınlar, karakterinizin Sınıfına mahsustur. Bu Özel hücumlar sayesinde daha yüksek hasar verebilirsin. Düşmanları alt etmek için aniden Çok saldırıyı birleştiren Zincir Saldırıları’nı kullanabilirsin. Bu atak ile düşmanlarınıza rahBeygir soluk aldırmayacaksınız.
 
Xenoblade Chronicles 3, Switch için 29 Temmuz’da çıkış yapacak. 
 
genel nazar fragmanı
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir