oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Test Drive Unlimited Solar Crown için Yeni FragmLahza Yayınlandı

Test Drive Unlimited Solar Crown için Yeni FragmLahza Yayınlandı

admin admin -
84 0

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici KT Racing, Test Drive Unlimited Solar Crown için Together We Drive isimli yeni bir fragmLahza yayınladı. Test Drive Unlimited Solar Crown, bir Aleni dünyada geçen sürüş ve Ömür stili tecrübesi. Anahtarlarınızı alın ve lüks hayatınızı yaşayın. Unutmayın, toplumsal statü TDU dünyasında her şeydir.  
Öbür hiçbir şeye benzemeyen bir sürüş ve Ömür stili tecrübesi ile karşımıza çıkacBeyaz olLahza orijinal Test Drive Unlimited, birinci oyunlarda var olLahza DNA’yı koruyor ve onu ÇağdYemek çağın teknolojisine uyarlıyor. İstediğiniz üzere ilerleme özgürlüğüne sahipsiniz. En uygun hayatı sen yaşa. Arkadaşlarınızla yarışın, gezin ve takılın.
 
Şimdiye kadar onaylanmış markalar ortasında Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Apollo, Dodge ve Bugatti yer alıyor. Bu markalardaki araçlMesafe ulaşmBeyaz ve bu araçları sürme ayrıcalığına sahip olmBeyaz için gerçekDeri Fazla çalışmanız gerekecek. Özelleştirme sırf otomobilleriniz için değVilayet avatarınız için de geçerli olacak.
 
Test Drive Unlimited Solar Crown, 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1249970/Test_Drive_Unlimited_Solar_Crown/
 
FragmLahza videosu
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir