Project Magnum OlarBeyaz DuyurulLahza Oyunun Resmi İsmi Belirli Oldu: The First Descendant

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nexon ve geliştirici Nexon Korea, daha Evvel Project Magnum olarBeyaz duyurulan, oynaması fiyatsız üçüncü Şahıs nişancı aksiyon oyunu The First Descendyemin için PC beta testi kayıtlarının açıldığını duyurdu.
 
Ön kayıt:
 
– 7 Temmuz 2022’de başladı.
 
Test programı:
 
28 Eylül 2022’den 4 Ekim 2022’ye kadar. Tam saBeygir ayrıyeten duyurulacak.
 
Nasıl teste katılabilirim?
 
– Kayıt olmBeyaz için The First Descendant’ın Steam sayfasındaki “Erişim Talep Et” düğmesine tıklayabilirsin.
– Steam hesabınızın e-posta adresine bir e-posta gönderilecek.
– Davet postasını Denetim edin ve onaylayın.
 
DesBiricik takımı:
 
Beta testi ile ilgili rastgele bir sorunuz varsa ek yardım için [email protected] ile irtibata geçebilirsiniz. İngilizce desBiricik verilecek.
 
First Descendant’ın şu anda PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için yayınlanacağı doğrulandı. Oyun başlangıçta sırf konsollar için duyurulmuştu. Hangi konsollMesafe geleceği aşikâr değildi. PlayStation konsolları için çıkış yapacağını da PlayStation YouTube kanalına yüklenen bir fragmLahza aracılığıyla biliyoruz.
 
Project Magnum, rol yapma öğelerini üçüncü Şahıs nişancı ögelerle birleştiren bir oyun olarBeyaz karşımıza çıkacak. ilim kurgu içeriğine dayanarBeyaz sağlam görseller, cazibeli ve eşsiz karakterler sunacak. Ayrıyeten Türlü hünerler, aksiyonlar ve silahlar kullanarBeyaz heyecLahza verici savaşları bünyesinde barındıracka.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/2074920/The_First_Descendant/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir