Xbox, yapımının 10 yıl sürebileceği bir devam oyunu üzerinde çalışıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Xbox’ın şu anda geliştirme evresinde olan ve on Yıl kadar sürebilecek duyurulmayan bir devam oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi. Axios’tan (haber kaynağı) Stephen Totilo tarafından tespit edilen bilgilere nazaran devam oyunu haberi Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasını engellemeye yönelik evraklar aracılığıyla ortaya çıktı.
 
Belge içerisinde Aka çaplı bir devam oyununun geliştirildiği belirtiliyor
 
 
 
Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın alma süreci şu anda devam ediyor ve alım süreci birçok ülkeden onay almış durumda. diğer taraftan bu satın alımı engellemeye yönelik Türlü atılımlar yapılıyor ve bu çalışmalar yani dokümanlar kimi kullanıcılar tarafından ortaya çıkarılıyor. Tekrar bu duruma yönelik bir evrak içerisinde Xbox’ın Aka çaplı bir devam oyunu üzerinde uğraştığı bildiriliyor.
 
Belge içerisinde bahis ile ilgili bir Microsoft yöneticisi şu tabirleri kullanıyor: “…franchise’ı (serisi) için yeni oyunun geliştirilmesi on Yıl kadar sürebilir”. Geliştirilen bu oyunun şimdi duyurulmamış büsbütün yeni bir oyun mu yoksa oyuncuların beklediği The Elder Scrolls 6 mı olduğu bilinmiyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir