Diablo 4 için yeni bir açık beta duyuruldu: Herkes katılabilecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 için “Server Slam” isimli yeni bir Aleni betayı duyurdu. Duyuru Perşembe öğlenden sonra Blizzard’ın Diablo 4 geliştirici tarafından gerçekleştirilen canlı yayını sırasında geldi. Bu kapsamda oyuncular 12-14 Mayıs tarihleri ortasında Aleni beta sayesinde oyunu deneyimleme talihi elde edecek.
 
Oyuna Aka İlgi sürüyor
 
 
 
Aksiyon rol yapma serisi Diablo’nun yeni oyunu Diablo 4’e ağır İlgi devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz süreçte oyun için yapılan beta testi sırasında sunucular dolup taştı ve grup bu yoğunluktan Dolayı memnuniyetlerini lisana getirdi. Artık ise takım yeni bir beta sürecini bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Yeni yapılacak olan bu beta testi içerisinde daha evvelki beta testinin Geri bildirimleri Temel alınarak getirilen güncellemeler yer alacak. Oyuncular bu değişikliklere ve yeniliklere yeni beta testi içerisinde göz atabilecek. Ayrıca oyuncular birinci iki betanın bütün mükafatlarını Server Slam aktifliği sırasında kazanılabilecek. 
 
 
 
Betayı PC’de oynamak için Battle.net uygulamasını başlatmanız, daha sonra Diablo IV oyun sayfasına gelmeniz, ardından Oyun Sürümü altındaki açılır menüye tıklayarak Server Slam’i seçmeniz gerekiyor.
 
Geliştirici grup öte yandan Diablo 4’ün Nightmare Dungeons isimli yeni bir zindan içeriğinden bahsetti. Diablo 4, 6 Haziran’da PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Konsol sürümlerinde de tıpkı seçenekleri bulabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir